Vippark Müşteri Hizmetleri İle İrtibat Nasıl Kurulur?

Canlı casino sitelerini kategorize ederken pek çok şey devreye girmektedir. Bunlar arasında alt yapı ve görsel kalite de önemli bir yerde bulunmaktadır. Bununla birlikte eğer site yönetimi üyeleriyle istenen kalitede iletişim kuramazsa bu durumda büyük bir sorun yaşanır. Ülkemizde yayın yapan Vippark müşteri hizmetleri noktasında çok fazla seçenek sunamasa da sitede yer alan canlı destek hattı bulunuyor. Üyeleri için hizmet veren canlı destek hattı ile birlikte sorunları çözmeye çalışıyor. Bu konuda çok başarılı olduğunu söyleyemeyiz çünkü zaman zaman bize ulaşan şikayetler oluyor.

Vippark Müşteri Destek Hattı

Eğer bir sorununuz olursa ilk önce müşteri destek hattı ile iletişime geçmelisiniz. Vippark müşteri destek hattı sitenin sol alt köşesinde canlı destek ikonunda bulunuyor. Bu seçenekten faydalanmak için öncelikli olarak ücretsiz siteye kayıt ve üyelik işlemlerini tamamlayarak giriş yapmalısınız. Bundan sonra canlı destek ikonuna tıkladığınızda kullanıcı adı ve şifrenizle beraber anlık olarak müşteri hizmetleri ile görüşme sağlayabilirsiniz. Buna ek olarak sitede yer alan müşteri hizmetleri araçları içerisinde yardım menüsü de çok kullanışlı sayılabilir. Sitede alt kısımda bulunan yardım menüsüne tıkladığınızda karşınıza bir menü çıkıyor. Burada sizden önce sorun yaşayanlar verilen cevaplar bulunuyor. Ayrıca en altta yine nasıl para yatırabilirim şeklinde özel bir sekme var. Para yatırma işlemleri ile ilgili direkt bilgi almak için kullanabilirsiniz.

Vippark İletişim Bilgileri

Vippark iletişim noktasında yukarıda sayılan araçlara yer veriyor. Bununla birlikte çok yeterli olmayan bu uygulamalar ile üyelere çok da yeterli olamıyorlar. Çoğu zaman cevaplar çok geç geliyor. Bazı durumlarda ise istenen çözüm oluşturulamıyor. Bununla birlikte site yönetimi tarafından belirlenmiş olan destek@Vippark.com eposta adresi bakiyeyi kontrol etmek, genel konular, bilgi almak gibi konularda her zaman kullanıma açık olarak sitede yer alıyor. Müşteri destek hattı olarak hizmet veren bu eposta adresi de 7 gün 24 saat hizmette bulunuyor. Sınırlı sayıda araçla birlikte üyeleri ile iletişim kuran site ile ilgili kullanıcı yorumları merak ediliyorsa bu konuyla ilgili incelememize de göz atabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın